Program

Program na marec/březen

3. března 2016 v 18:45 | Viky
Ahojte♥
Mám tu pre vás program pre TENTO MESIAC marec/březen.


MOCNÝ ŘEV SE VRACÍ DO LVÍ ŘÍŠE
Příběh Lví hlídky : Mocný řev se vrací nás opět zavede do africké savany a představí nám Kiona, druhorozené lvíče Simba a Naly. Kion je předurčen stát se vůdcem Lví hlídky ochraňující Lví říši, ale místo, aby si vybral skupinu lvů, kteří mu budou sloužit, jak si tradice žádá, dá přednost svým přátelům, kterým věří. A tak se členy Lví hlídky stává Bunga, nebojácný medojed; sebejistá a bleskurychlá gepardice Fuli; silný a dobrosrdečný hroch Beshte a prozíravý Ono, volavka k vašim službám. Sledujte s námi pokračování příběhu z Lví říše, v sobotu 26.3. v 11:00.

NOVÝ ANIMOVANÝ SERIÁL Dámy a pánové, kluci a holky - seznamte se s Pennem, hrdinou s mnoha tvářemi, do slova. Penn společně se svými nejlepšími kamarády Sashi a Boonem cestují do jiných světů v alternativní realitě, aby zde bojovali s padouchem Rippem a jeho přisluhovačem Larrym. Ať již jako kovboj, superhrdina, Aladdin nebo obří příšera, Penn vždy naloží veškeré úsilí k záchraně světa. Držte si klobouky a bránice, seriál Penn Zero : Hrdina na půl úvazku můžete sledovat každý všední den v 16:00 od 14.3.

Nové diely ,,pes a jeho blog" - Stan má šťeňatá
Náš mluvící psí blogger Stan se nachází ve velmi zvláštní situaci, stane se poprvé otcem! Doslechne se, že jeho Princezna je březí, ale její panička Heather chce dát štěňátka pryč a Stana držet od Princezny a štěňat co nejdál. Podaří se Avery, Tylerovi, Chloe a novopečenému tátovi Stanovi dostat štěňata zpět včas? Sledujte s námi o Velikonocích v neděli 27.3. v 11:00.

Veľká noc
Veľkonočný špeciál začína už v utorok 22.03 vždy o 19:00. Taktiež veľkonočný špeciál Disney opakuje v stredu 23.03 o 11:00.
Hladá sa Nemo | utorok 22.03.
Popoluška | streda 23.03.
Kráska a zviera | štvrtok 24.03.
Princezná a žabiak | pondelok 28.03.
Leví kráľ 2 : Simbov príbeh | utorok 29.03.

To by bolo už odmňa všetko, čautééé♥♥

Program na február/únor!

26. ledna 2016 v 16:27 | Viky
Ahojte♥
Dnes tu mám pre vás program, ktorý višiel a bude na mesiac február (to je asi logické :D).. Disney si pre nás pripravil 2 nové seriály a mnoho iného tak poďme na to ^^

Štartuje seriál Beruška a černý kocour .. Ak si chcete prečítať o čom seriál bude, nech sa páči :) ⬇⬇

Kouzelná Beruška je superhrdinka s nejmocnější silou v celém vesmíru silouštěstí a radosti. Její misí je zachránit svět! Beruška a Černý kocour jsou spolužáci a zároveň superhrdinové. Společně bojují proti zločinu a chrání Paříž před tajemným darebákem Lyšajema jeho akumou.
Na nový seriál sa môžeme tešiť v pondelok 15.01 o 16:30 :)

Taktiež začína nový seriál Alex a spol .. Ak sa chcete niečo o tomto seriály dozvedieť, nech sa páči ⬇⬇

Seriál představí partu přátel, kteří sesešli na druhém stupni základní školy. Hlavní postavou je Alex, velmi inteligentní a odvážný mladý uličník sesilným smyslem prospravedlnost. Jeho nejlepšími kamarády z prvního stupněj sou Nicolea Christian. Díky Nicole se do party připojí i pilný Samapo a Alexově naléháníi Emma. Emma je atraktivnídívka, která skrývá jedno tajemství : je dcerou velmi obávaného ředitele školy.
Tento nový seriál začína 06.01, bude sa vysielať každú sobotu a nedeľu o 09:30 tak nezabudnite pozerať!

Na čo sa ja neuveriteľne teším, sú nové diely Liv a Maddie ktoré sa budú vysielať každú sobotu o 11:00.. Povedzme si niečo o tomto seriály ⬇⬇

Liv and Maddie jsou identická dvojčata, která už čtyři roky žijí odděleně. Nyní se opět setkávají a musí se naučit vyrovnat se středoškolským životem, nezbednými bratry a vzájemnými rozdíly.

Klasická Disneyovka Princesná a žabiak sa bude vysielať taktiež, piatok 12.01 o 19:15 tak nezabudnite pozerať ⬇♥

Servírka, která se zoufale snaží naplnit své sny coby majitelka restaurace, se rozhodne proměnit žabího prince zpět na lidskou bytost. Ovšem poté, co ho políbí, se sama promění v žábu.

To by bolo už odomňa všetko.. Ja sa najviac teším na nové diely seriálu Liv a Maddie ♥ A načo sa tešíte vy? :D Napìšte do komentu ⬇⬇♥
Čautééé♥

Program na január/leden!

21. prosince 2015 v 0:09 | Viky
♡Ahojky♡
Dnes mám pre vás program na január, a máme sa veľmi na čo tešiť!! Nebudeme obkecávať a poďme na to!
Star proti silám zla : Hvězduše Motýlová je princezna z jiné dimenze, která bojuje se zloduchy celého vesmíru, aby ochránila svou kouzelnou hůlku, kterou se ještě nenaučila používat. Na nové diely sa môžeme tešiť 03.12. a na Disney budú každú nedeľu o 10:30.
Violetta a I♡Violetta : Vo Violette beží teraz vianočná pauza (článok o vianočnej pauze >TU<) a Violetta nám začne presne v pondelok 18.01. kedy sa môžeme tešiť na 41.diel.
I♡Violetta beží ako stále piatok 10min. po Violette (18:50-19:00)
K.C. Undercover : Středoškolská studentka K. C. Cooper v přestrojení za tajného vládního agenta! Sleduj, jak pozná, že vyrůstat v rodině špionů znamená účastnit se společně každé mise. Kedy začnú nové diely..? Na to ste sa ma stále pýtali na asku a ja som rada že vám konečne môžem odpovedať!! Na K.C. Undercover sa ja osobne moc teším, tak dúfam že aj vy a nové diely začnú už 02.01. a budú chodiť na Disney každú sobotu o 10:00 tak nezabudnite pozerať!
Lady a Tramp : Velmi oblíbená klasická pohádka od Disneyvypráví o neladícím páru -špinavém oříškovi a čistokrevné fence -kteří se do sebe zamilují a zůstanou spolu navzdory všem rozdílům. Túto rozprávku si môžete pozrieť v sobotu 09.01. o 12:30!
Tak to by už bolo všetko, napíšte mi či sa tešíte alebo nie a čautééé♡♡

!!!KOPÍROVAŤ SO ZDROJOM!!!

Program na december/prosinec!

28. listopadu 2015 v 3:55 | Viky
Ahojte,
dnes tu mám pre vás program Disney Channel na december/prosinec. Keďže v decembri budú Vianoce tak si pre nás Disney pripravil aj Vianočné špeciály. Zo seriálov tu máme premiéry Laboratornych krys, Riley vo velkom svete, Austin a Ally, Královské dvojčatá a Crash & Bernstein. Vysielať sa budú od 7-11. decembra o 19:00. Nové epizody 2.série budú aj Star Wars Povstalci (každú nedeľu o 9:30) prvá epizoda sa objaví nedeľu 13.decembra. Môžeme sa tešiť na nové epizody 2.série Mestečka záhad (každú sobotu o 11:30).
Decembrové/prosincové premiéry :
Zlatovláska a medvedík : Vysielanie od 7-11.decembra o 19:00. Premiéra v sobotu 5. decembra o 8:40.
Nekonečné Vianoce : Premiéra v nedeľu 6.decembra o 12:30.
Krásny nový rok Medvedíka Pú : Premiéra v sobotu 12.decembra o 7:50.
Muzikál zo strednej 3 : Premiéra v stredu 30.decembra o 18:00.


Myslím že na december sa môžeme tešiť :)
A nakoniec som spravila koláž,snáď sa páči :)

Program na november/listopad!

22. října 2015 v 15:18 | Viky
Ahojte!!
Dnes sa tu dozviete, čo nás čaká v novembri/listopade. Je tu toho dosť, takže sa máme na čo tešiť!

Ako prvé, začnem s tým že začne nový seriál :) Seriál sa bude volať Kamošky s časom a tu máte českú ukážku o čom seriál asi bude :)

"Dvě dívky, Shelby a Cyd, jsou nejlepší kamarádky, které žijí pohromadě, zatímco jsou rodiče Cydna archeologických vykopávkách v Peru. Po nehodě ve vědecké laboratoři jejich souseda získaly dívky schopnost cestovat v čase."

Na prvú sériu sa môžeme tešiť už 22.10. (nedeľa) o 10:30!

Ďalej sa môžeme tešiť na nové diely 2.série a 3.sériu Laboratorných krys!!
Ak niekto nevie o čom je seriál Laboratorné krysy, tu má Českú ukážku :)
"Chase, Adam a Breejsou bionické klony s jedinečnými schopnostmi. Jsou drženi v tajné laboratoři, pomalu si ale začínají uvědomovat, že život nabízí i jiné možnosti, než být armádními zbraněmi. Řada ukazuje Lea a jeho dospívající sourozence -Adama, Breaa Chase -jak se vydávají na závažné mise plné překážek a zároveň se učí zvládat každodenní život puberťáka."

Na nové diely sa môžeme tešiť každú sobotu o 10:00.
A 3.séria štartuje 21.11. (sobota) o 10:00!


Potom sa môžme tešiť na nové diely Riley vo velkom svete! Je to super seriál a kto nevie o čom je seriál opäť tu je Česká ukážka ;)
"Komediální seriál, odehrávající se v New Yorku, vypráví zábavné a upřímné příběhy z pohledu dospívající dívky. Vypravte se se zvědavou a chytrou Rileya její bystrou kamarádkou Mayouna nezapomenutelný zážitek ze střední školy. Jejich plány na bezstarostný rok ale trochu pokazí Rileyintáta, obě dívky budou pod jeho bedlivým dohledem. Pracuje totiž ve škole. Jistý problém představuje i její maminka, která vlastní moderní bufet, kam každý po škole chodí na pudink."

Na nové diely seriálu sa môžeme tešiť každú sobotu o 11:00!! :)


Ďalej poďme na filmy!
Môžme sa tešiť na film PASŤ NA RODIČOV, ja som tento film už videla, odporúčam ho pozrieť ;) Ak sa chcete o filme dozvedieť viac, je tu pre vás Česká ukážka :)
"HayleyMillshraje dvojroli dvojčat Sharona Susan, která se rozhodnou dát znovu dohromady jejich rodiče."

Film sa odvysiela 7.11. o 15:30!Ak máte mladších súridencov, tak si môžete s nimi pozrieť detský film ktorý snáď každý pozná HLADÁ SA NEMO :)
Tento film sa odvysiela v sobotu 14.11. o 16:00!
Tak ja si myslím že toho je naozaj dosť, a že sa máme na čo tešiť ;)
Snáď sa vám dnešný článok páčil, a vidíme sa znovu zajtra :3

Info - Program

29. září 2015 v 7:02 | Viky
Ahojte, všimla som si že programy sa opakujú :)
Takže vás budem informovať iba ak bude nejaký nový film :)
Napr.: Následníci ^^ Čo si o tom myslíte páčilo sa vám to? :)

Program na 29.9.

28. září 2015 v 16:13 | Viky
Ahojte, prinášam vám program Disney Channel na utorok 29.9.2015

UTOROK (29.9.)

Medvedík Mouk - 8x
Violetta - 6x
Sabrina (Tajemstvý mladej čarodejnice) - 2x
Lolirock - 2x
Stredo-džungle - 3x
Príbehy z úlu - 1x
Crash & Bernstein - 3x
Phineas a Ferb - 8x
Riley vo velkom svete - 4x
Jessie - 2x
Sofie první - 1x
Super doktoři - 2x
Myšák Mickey - 3x
Annedroids - 3x
Mestečko záhad - 1x
Královská dvojčata - 3x
Laboratorní krysy - 1x
Liv a Maddie - 2x
Kouzelníci z Waverly - 2x
Randy Ninja - 1x

Prosím kopírujte len so zdrojom!
Trvalo mi to dlho kým som to zistila a kým som to napísala :)
 
 

Reklama