Rozhovor s Dove Cameron (Disney Channel)

26. listopadu 2015 v 6:21 | Viky |  Disney Channel
Ahoj, prajem prekrásny štvrtok a už dlho tu nebol rozhovor, tak som sa rozhodla vám ho priniesť. Tento krát to bude s Dove Cameron ktorá hrala v novom filme Následníci ake môžete ju poznať aj z Liv a Maddie. Užite si rozhovor :)
Viac v celom článku

Dove sa cíti ako doma na scene filmu Disney Channel a Televíznych programov.

"Lidi se mě ptají, jestli se cítím lépe na scéně filmů jako Následníci nebo na scéně televizních pořadů jako Liv a Maddie - ale já se na obou cítím stejně jako doma. Moje první velká práce v televizi byla v Liv a Maddie, ale nebyla to typická televizní zkušenost, protože jsem hrála dvě role, jak Liv, tak Maddie. Myslím, že práce na tomto pořadu mě určitě dobře připravila na filmy, ačkoliv si nejsem jistá, jestli filmy jsou mým nejvyšším životním cílem. Doufám, že se budu filmům, televizi, Broadwayi i hudbě věnovat po zbytek života, protože věřím že jsou propojeny. Přestože jsou všechny úplně jiné. Chci dělat všechno!"

Práca na Následníkoch bola pre Dove splnením snom!

"Práce na Následovnících byla neuvěřitelná zkušenost, protože tento film je vyvrcholením všech mých dětských snů. Lépe naplánovat už to pro mě snad ani nešlo! Zaprvé, Kristin Chenoweth je pro mě největší hrdinkou, vzorem a ikonickým idolem od mých sedmi let. To je celkem dlouhá doba na to vzhlížet k někomu, koho neznáte. Nemohla jsem tomu uvěřit, když mi řekli, že bude ve filmu hrát mou matku. Bylo úžasné pracovat s Kristin a teď ji mohu nazývat blízkou přítelkyní. Super! Další důvod, proč je tento projekt pro mě splněným snem, je to, že jsem vždycky byla obrovskou fanynkou filmu Zloba. Když jsem byla malá holka, vždycky se mě ptali, kterou princeznou chci být. Nikdy jsem nechtěla být princeznou. Vždycky jsem chtěla být Zloba. Teď hraju dceru Zloby v úžasném Disney filmu Následníci. Je to dokonalé splnění snu."

PRI NATÁČANÍ NÁSLEDNÍKOV BOLO VEĽA ZÁBAVY!

"Scény v Následovnících, při jejichž natáčení jsme se nejvíc pobavili, byste jako divák asi ani nezaznamenal. Je tam několik krátkých záběrů, které se jen tak mihnou příběhem, ale nikdy byste neřekli, že se ve skutečnosti točily dvě hodiny. Pamatuju si, jak jsme jednu z nich točili ve tři ráno, což je taková noční doba, kdy vám připadá vtipné úplně všechno, protože už jste fakt unavení. Uprostřed noci jsem se svými dvěma kamarády pobíhala po hradu v Kanadě - a do toho režisér zakřičel: "Rychleji! Utíkejte rychleji!" Na konci té scény jsme se váleli smíchy. Smáli jsme se tak moc, že jsme ani nemohli mluvit!"

VÝBORNÉ KOSTÝMY POMOHLI HERECKÝM SCHOPNOSTEM DOVE!

"Když na sobě máte výborný kostým, pomůže vám to vcítit se do postavy. Styl Mal je velmi odlišný od mého normálního stylu oblékání, takže její kostýmy mi pomohly zahrát roli dobře. Určitě mi pomohly se přiblížit pocitům někoho, kdo je padouch, což je můj naprostý opak. Myslím, že netradiční styl Mal je skvělý. Nosí roztrhané džíny a koženou bundu - a vypadá opravdu skvěle."

DOVE SA BÁLA TANEČNÍCH SCÉN!

"Nikdy jsem si nemyslela, že budu pracovat s někým, jako je Kenny Ortega. Podílel se na Muzikálu ze střední a je také režisérem Následníků - ale já vůbec nejsem tanečnice. Když jsem se dozvěděla, že je s tímto filmem spojený, řekla jsem: "Počkat, cože? Kenny Ortega má něco s Následníky? Vy ale víte, že já neumím tancovat, jo?" Opravdu jsem byla vyděšená, protože jsem se bále, že řekne: "Pošlete Dove domů. Neumí tancovat. Nemůže hrát mojí hlavní postavu." Ale byl naprosto úžasný. Jedna z perfektních věcí, které Kenny dělá, je, že promění netanečníka v tanečníka. Intenzivně jsem s ním spolupracovala, abych měla jistotu, že se vyrovnám zbytku herců. Hodně jsem se toho naučila, ale užívala jsem si každou chvilku."

DOVE SA HLBOKO ZTOTOŽŇUJE SO SVOJOU POSTAVOU VO FILME!

"Mal je postavou, se kterou jsem se zatím ztotožnila nejvíce. Myslím, že je to hluboce zraněná dívka. Je velice křehká a bojí se - ale čím víc lásky, přijetí a pozitivity cítí, tím lepší se stává. Myslím, že to je něco, co může potvrdit každá holka nebo kluk, kteří si prošli pubertou. Když vyjdete ze základky, jste vystrašení. Cítíte se jako v akváriu, kde je všechno matoucí a každý si prochází stejnými věcmi. Ale pak se z něj dostanete a uvědomíte si, že okolo je také svět, který vás přijme takové, jací jste. Myslím, že to je přesně to, čím si Mal v Následnících prošla. Přestože je považovaná za nejzlejší ze všech dětí ve filmu, myslím, že je to postava, se kterou se dá snadno ztotožnit."

PRÁCA NA NÁSLEDNÍKOCH BOLA PRE DOVE ZATIAĽ NAJŤAŽŠIA, KTORÚ V SHOWBIZNISE MALA!

"Práce na Následnících bylo pro mě kouzelné období. Byla to zatím nejtvrdší práce mého života, ale zároveň to je zatím nejvíc naplňující projekt, na kterém jsem pracovala. Práce na tomto filmu rozšířila mé schopnosti a hodně mě naučila. Pro herce je to opravdu dobrý pocit, když cítí výzvu - a to je přesně to, co se stalo tady. Připomínám, že to také byla úžasná zkušenost, protože jsem pracovala s těmi nejlepšími herci a štábem na světě. Každý, kdo byl na scéně Následovníků, tam opravdu chtěl každý den být, a každý byl opravdu prací nadšený. Jsem velice šťastná, že jsem u toho byla."
Snáď sa vám rozhovor páčil, je to už 2.hvieda z Následníkov s ktorou pridávam rozhovor. Následníci vyhrali vo vyraďovačke tak sa snažím pridávať čo najviac vecí o Následníkoch :) Ak sa vám rozhovor páčil, napíšte do komentu a čauteee!☆
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emma. Emma. | 26. listopadu 2015 v 16:41 | Reagovat

Moc povedený rozhovor! Já jsem si tak nějak myslela,že je Dove nejvíc propojená s postavou Mal :) nechceš být affs? :)

2 Viky Viky | E-mail | Web | 26. listopadu 2015 v 16:57 | Reagovat

[1]: rada budem aký maš blog? :) napíš mi sem : disneychannel801@gmail.com alebo na ask (v popisku) :)

3 Harry Harry | Web | 27. listopadu 2015 v 15:40 | Reagovat

je to fakt skvělej rozhovor, Dove Cameron je super herečka :)

4 Ellie Ellie | 8. ledna 2016 v 15:29 | Reagovat

Dove je úžasná. A film Následníci miljuju.
Ten rozhovor je skvělý.

5 SergiooI SergiooI | E-mail | 17. ledna 2017 v 8:48 | Reagovat

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama